Partneri a sponzori: Playzone – najväčší herný portál CZ/SK

Rozhovor – Made in Martin (Eronic E-sport)
17. apríla 2017
Partneri a sponzori: KeanKyo – unikátny herný eshop
30. apríla 2017

Veľké veci sa uskutočňujú pre náš spoločný projekt zvaný SSEL. Po spolupráciach s Hicoriou či Xgames, vám slávnostne ohlasujeme ďalšiu a to s najväčším a najnavštevovanejším portálom v Čechách a na Slovensku, s Playzone!

Kto a čo je to vlastne Playzone ?

Playzone je český portál, ktorý sa prioritne venuje písaniu článkom o novinkách zo svetu elektronického športu. V tejto záležitosti, sú v Čechách a na Slovensku, jednotkou. Rýchlosť a kvalitu spracovania článku, ktorú ponúkajú sa dá porovnávať s tou európskou či svetovou. Za fungovaním tejto organizácie, stoja ľudia, pre ktorých je táto práca viac ako len zdroj príjmu. Sú to ľudia, pre ktorých slovo esport znamená slovo vášeň a venujú vskutku väčšinu času. Stal sa súčasťou ich života. Popri článkom sa Playzone venuje aj vlastným turnajom. Ich známe Nightcupy snáď netreba ani predstavovať. Playzone je taktiež mediálnym partnerom mnohým projektom a organizáciam. Určite stoja za zmienku akcie ako  MČR, Y – Games či po novom organizácia SSEL.

Veľmi sa tešíme na to, čo spolupráca prinesie a veríme, že spoločnými silami rozhýbeme ľady stredoškolskej scény na Slovensku a o našom projekte bude počuť stále viac a viac ľudí.

Kontakt

Webhttp://www.playzone.cz/

FBhttps://www.facebook.com/playzonecz/

mail: info@playzone.cz

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *