Partneri a sponzori: Store of Bro – viac ako len obchod s tričkami

Partneri a sponzori: KeanKyo – unikátny herný eshop
30. apríla 2017
Spring Finals 2017 – zhrnutie
18. mája 2017

Dámy a páni, ďalší míľnik bol dosiahnutý. Snívanie o vlastnom merchi je súčasť každého začínajúceho projektu. Nám sa tento sen splnil a to vďaka eshopu, ktorý na Slovensku nemá obdobu a ním je podnik Store of Bro!

Store of Bro je začínajúci ale o to kvalitný eshop zameraný na hernú tématiku. Jeho produkty sú zamerané najmä na CS:GO sekciu ale nájdete u neho motívy z Overwatchu. z Lolka či dokonca aj  z rôznych, svetových seriálov. Eshopu Store of Bro nejde však len o krásne motívy. Spokojnosť zákazníka a s tým spojená aj kvalita trička (100% bavlna), ktoré ja svoje pomery naozaj na vynikajúcej úrovni. Hovoríme z vlastnej skúsenosti, kedže Store of Bro nám dodalo tri tričká pre organizátorov našej poslednej LAN akcie. Slová z jedného z adminov hovoria vskutku za seba.

„Naozaj som bol veľmi prekvapený z kvalitného materiálu a to som ešte nespomenul potlač, ktorá určite vydrží viac ako len jedno pranie.“

Eshopu Store of Bro by sme takto ešte raz chceli poďakovať za dodanie tričiek a celkový doterajší prístup k spolupráci. Veríme, že toto puto bude fungovať aj naďalej. Spoločne máme pre vás, našich hráčov a fanúšikov, prichystané množstvo noviniek a akcií. Stay Tuned!

Ak máte záujem o bombové tričko, určite neotáľajte a ozvite sa eshopu Store of Bro na nasledujúcich odkazoch čo najskôr.

FBStore of Bro

INSTAStore of Bro

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *