Spring Finals 2017 – zhrnutie

Partneri a sponzori: Store of Bro – viac ako len obchod s tričkami
17. mája 2017
Partneri a sponzori: Impérium hráčů
3. júna 2017

Tak a je to za nami. Najočakávanejšia akcia stredoškolského esportu sa konala v bratislavskom Storme minulý víkend a v dnešnom článku si túto akciu stručne zhrnieme.

Na Spring Finals 2017 sa bolo možné kvalifikovať cez štyri po sebe idúci Spring Cupy, kde sa získali takzvané Spring Points. Osem tímov/hráčov s najväčším počtom bodov sa kvalifikovali na offline akciu v centre Bratislavy. Avšak reálny počet účastníkov sa líšil od počtu kvalifikovaných, kedže League of Legends účastníci boli v počte štyri, zatiaľ čo hráčov v Heartstone bolo sedem. CS:GO sekcia nesklamala a prišlo všetkých osem tímov.

Lanka sa začala v sobotu, CS:GO sekciou a to už v skorých ranných hodinách. Už o 8:30 nám na dvere klopali prví, kvalifikovaní nadšenci. Úvod sprevádzali menšie technické chyby (teamspeak, discord) no po vyriešení sa všetko rozbehlo a my sme už počúvali prvé, hráčske emócie.

Celé dva dni sa niesli v priateľskej atmosfére, kedže ako aj organizátori, tak aj hráči spolu s partnermi ťahali za jeden povraz. Spoločnými silami sme docielili úspešné ukončenie Spring Finals 2017 a s ním spojené odovzdávanie cien.

Tu sú vaši šampióni:

Counter Strike: Global Offensive

3. miesto

TRYHARD

(SOŠ Tajovského 30, Banská Bystrica)

2. miesto

PINKPANTER

(SSOŠ Via Humana, Skalica)

1. miesto

MIX.LY

(Gymnazium Juraja Fandlyho, Šaľa)

League of Legends

3. miesto

5 KAGES

(SPŠE Hálova 16, Bratislava)

2. miesto

DUSIME LOLKO

(Gymnázium Jána Chalupku, Brezno)

1. miesto

INNER IGNITE

(Gymnázium, Konštantínova 64, Stropkov)

Heartstone: Heroes of Warcraft

3. miesto

GARGYY

(Spojená škola, Kysucké Nové Mesto)

2. miesto

DJMUSIC

(SPŠE Hálova, Bratislava)

1. miesto

PRAVYMRAVEC

(Gymnázium Poštová 9, Košice)

Ďakujeme všetkým zúčastneným, hráčom, kolegom organizátorom, partnerom a každému, kto bol svojím spôsobom súčasťou, tejto, minimálne pre nás, významnej lanky.

Spring Finals 2017 bola dobrá akcia práve vďaka Vám všetkým a preto Vám aj patrí moje srdečné poďakovanie a verím, že sa čoskoro uvidíme na ďalšej, podobnej ak nie, lepšej akcii!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *