Partneri a sponzori: Impérium hráčů

Spring Finals 2017 – zhrnutie
18. mája 2017

Nášmu projektu a myšlienke sa dostáva stále väčšej pozornosti a to hlavne vďaka ľudom a stránkam ako je Impérium hráčů. Jedna z najlepších a z najväčších herných FB stránok sa rozhodla podporiť myšlienku budovania školského esportu a tak môžeme sláviť výnimočné a prosperujúce partnerstvo.

Impérium hráčů je FB stránka, ktorá vznikla v roku 2013. Pôvodne sa volala „Priznaní hráčů“, kedže v tej dobe bol trend priznávania na dennom poriadku. Minimálne na Facebooku. Po čase sa vedenie rozhodlo byť viac ako len stránka s vtipnými priznania. Chceli vybudovať komunitu. Miesto, kde sa hráči budú cítiť dobre a kde sa môžu každý deň vracať po dennú dávku zábavy. Kvalitné príspevky,zaujímavé herné fakty a informácie, vtipné obrázky a veľmi priateľský admin tím. To je to čím je Impérium hráčů dnes. To, že sa kvalitná práca naozaj vypláca je jasne vidieť na odozve ľudí. 43 000 Likes! To je štatistka, akú si drží toto herné impérium.

  • SSEL Leader Erik Demolli: „Impérium hráčů registrujem už niekoľko rokov a vždy mi ich príspevky vykúzlili úsmev na tvári, ako vášnivý hráč ale i kritik som sa vždy nachádzal v daných meme a neraz poklebetil s priateľským admin tímom, ktorý majú taktiež vskutku slušný prehľad.“

Impérium hráčů nie je len nejaká obyčajná herná FB stránka. Je to už miesto, kde máte istú záruku kvalitu a vo svete hier má svoje miesto a znamená niečo. Samozrejme, tu ich cesta nekončí a tak ich najbližším cieľom je robiť ešte kvalitnejšiu prácu a rozširovať sa ako to len pôjde.

Spoločnými silami chceme docieliť vybudovanie platformy a miesta aj pre obyčajných hráčov a zbúrať predsudky, ktoré sú nasmerované voči gamingu a hraniu ako takému. Veríme, že táto spolupráca bude úspešná a dovŕšime naše ciele a sny.

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *